ZIMNÍ SERVISNÍ AKCE

Využijte akční nabídku ŠKODA Originálního příslušenství

Pořiďte si bezpečné, kvalitní a praktické doplňky za snížené ceny. Do konce listopadu můžete na akční sortiment využít až 20% zvýhodnění. Za snížené ceny pořídíte střešní nosiče, gumové koberce, sněhové řetězy a další zimní doplňky. Před zimou také doporučujeme prověřit stav autobaterie, pokud již není v kondici, pořiďte si novou originální baterii ŠKODA s 10% slevou. Potřebujete zimní obutí pro váš vůz? Právě pro vás je připravena výhodná nabídka zimních kompletních kol, která přesně pasují na váš vůz.

Zimní kompletní kola


ŠKODA Originální příslušenství


Kompletní akční nabídka zimního příslušenství

Podívejte se na kompletní nabídku zvýhodněných produktů originálního příslušenství.

ŠKODA E-shop

Nakupte si zvýhodněné produkty z pohodlí domova a nechte si je dovést až k vám. Nebo využijte dopravu zdarma ke svému oblíbenému autorizovanému servisnímu partnerovi ŠKODA.

Proč zvolit originální příslušenství ŠKODA?


„Akční ceny pro ostatní modely vám rád sdělí autorizovaný servisní partner ŠKODA. Uvedené ceny jsou výrobcem doporučené zákaznické ceny včetně DPH již po slevě platné od 1. 10. 2019 do 30. 11. 2019 (autobaterie a stěrače do 31. 12. 2019), nebo do vyprodání zásob. Vyobrazení zimních kompletních kol je ilustrativní. Kompletní nabídku naleznete u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA. Právo na změny vyhrazeno.